Konsola Microsoft Xbox One 1TB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Konsole
  • Wysokość: 79
  • Szerokość: 333
  • Głębokość: 274
  • Platforma: Microsoft Xbox One
  • Pamięć wbudowana: 1000 GB
  • Typ napędu: BD-ROM
Więcej zabawy. Wszystko w jednym.

Graj w gry wraz z przyjaciółmi w sieci obsługiwanej poprzez ponad 300 000 serwerów w celu zapewnienia maksymalnej efektywności. Znajdź nowych przeciwników przypasowanych do Twoich umiejętności i stylu gry za pomocą funkcji Smart Match, wykorzystującej inteligentne algorytmy gwarantujące wspólne rozgrywanie gier poprzez optymalnych graczy. Nagrywaj spersonalizowane filmy z rozgrywanych gier, które możesz udostępnić znajomym albo transmituj prowadzoną rozgrywkę na żywo. Możesz także prędko przełączać się pomiędzy aplikacjami i złączyć się z rodziną i znajomymi za pomocą Skype w jakości HD (wymagane jest podłączenie czujnika Kinect czujka, sprzedawanego osobno).1 Możesz na dodatek wykonywać dwie czynności na raz, ustawiając obok siebie rozgrywkę, telewizję na żywo, film albo aplikacje.2

Konsola Xbox One

Konsolę Xbox One stworzono z myślą o dzisiejszym prędkim stylu życia. Operacje pobierania i aktualizacje odbywają się w tle, więc możesz od razu przystępować do gry. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, gry zostaną zatrzymane skrupulatnie w tym momencie, w którym zatrzymano rozgrywkę, co zezwala na natychmiastowe wznowienie gry.

Bezprzewodowy kontroler Xbox One

Bezprzewodowy kontroler do gier Xbox został jeszcze bardziej lepszy dzięki wykorzystaniu ponad 40 pionierskich rozwiązań technicznych. Teraz wrażenia są jeszcze bardziej realistyczne dzięki zastosowaniu nowych spustów impulsowych zapewniających skrupulatne reakcje. Technika Kinect w sposób samoczynny wykona sparowanie Twojego kontrolera, choćby jeśli podczas gry podasz go znajomemu. Poprawiliśmy zarys manipulatorów thumbstick, pada kierunkowego i elementów sterujących w celu zapewnienia dokładniejszej i wygodniejszej obsługi.

pakiet słuchawkowy Xbox One Chat

zestaw słuchawkowy Xbox One Chat zezwala na bezproblemową komunikację w trakcie gry. Usłysz przyjaciół i wrogów w klarownie czystym cyfrowym dźwięku. Pakiet słuchawkowy Chat został zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu podczas długich sesji grania. Ponadto, można także wyregulować ustawienia wyciszania i głośności bez odrywania rąk od kontrolera.

Przegląd
Daj się zadziwić

Witamy w nowej generacji gier i rozrywki. Realizm w grze posunięty do granic. Telewizja posłuszna wszystkim Twoim poleceniom. Słuchanie muzyki i prowadzenie rozgrywki to pestka. Możesz w dodatku natychmiast przełączać się między oglądaniem telewizji i filmów, słuchaniem muzyki i prowadzeniem rozgrywki. Rozrywka indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb. A wszystko to w jednym miejscu. Witamy w systemie Xbox One, gdzie cała rozrywka dostępna jest w jednym miejscu.

Gry plus rozrywka

Nie musisz iść na kompromis, gdyż w jednym miejscu masz dostęp do najlepszych gier, telewizji, filmów, muzyki i sportu. Przełączaj się między nimi w mgnieniu oka, tak aby nie przegapić żadnego momentu. Rozmawiaj z rodziną i znajomymi przez Skype równocześnie oglądając telewizję (wymagany jest czujnik Kinect, sprzedawany osobno).1

najlepsze gry

Xbox One został wyprodukowany przez graczy dla graczy. Konsola Xbox One przeniesie Cię w zupełnie nowy rozmiar prowadzenia gry dzięki zapewnieniu znakomitej równowagi między mocą i efektywnością. Olśniewający realizm. Innowacyjne funkcje sztucznej inteligencji, które dostosowują się do Twojego sposobu gry. Nowa generacja inteligentniejszych i szybszych rozgrywek wieloosobowych. Konsola Xbox One to po prostu najkorzystniejsza konsola, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Gry w sklepie Xbox One >

Wykonuj dwie rzeczy na raz

Po co wybierać między tym co lubisz, skoro można wykonywać obie czynności jednocześnie? Konsola Xbox One pozwala na prędkie przełączanie się między telewizją, filmami i grą. Możesz potem ustawić je obok siebie, tak by wykonywać dwie czynności równocześnie. Muzyka i gry. Sport na żywo. Podziel swój wyświetlacz, a nie swój czas.

Specyfikacje techniczne
Procesor

8-rdzeniowy procesor x86 pozwala z łatwością na bezzwłoczne przełączanie się między grami i ulubionymi aplikacjami rozrywkowymi.

Przejście HDMI

Podłącz kabel albo dekoder satelitarny i oglądaj telewizję za pośrednictwem urządzenia Xbox One, które sprawia, że przełączanie wejść wydaje się niemal prehistorią.2

Pamięć

8 GB pamięci RAM i dysk twardy 1TB gwarantują ogromną ilość pamięci do potrzeb gier, demo, filmów, aplikacji, muzyki i wielu innych funkcji.3

Napęd optyczny

Oglądaj filmy i graj w gry w transparentnie czystej jakości HD, wykorzystując funkcje Blu-ray konsoli Xbox One.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Konsole