Konsola Microsoft Xbox 360 250GB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Konsole
  • Wysokość: 75
  • Szerokość: 264
  • Głębokość: 270
  • Platforma: Microsoft Xbox 360
  • Pamięć wbudowana: 250 GB
  • Typ napędu: DVD-ROM
  • Zasilanie: sieciowe

XBOX 360 SLIM + DYSK 250GB + detektor KINECT PLUS GRA ADVENTURES PL komplet 12 GIER + NA DYSKU 15 GIER W PEŁNEJ WERSJI PL pakiet mieści: zestaw XBOX 360 SLIM 250GB KINECT - detektor RUCHU bezprzewodowy kontroler do 9m DYSK TWARDY 250GB przewód Component HD AV Z ADAPTEREM scart hd zastosowanY MODUŁ SIECI BEZPRZEWODOWEJ WIRELESS technologia KINECT READY zaimplementowanY MIKROFON O szerokieJ CZUŁOŚCI DO ROZMÓW SKYPE LIVE I INNE zasilacz 135W Instrukcja, a także inne książeczki Pudełko THE ADVENTURES PL KONSOLA używanA W BDB STANIE Z GWARANCJĄ Najnowsza wersja konsoli Xbox 360 to rewelacyjny sposób na to, żeby zapomnieć o modernizacji sprzętu, zwalniających i wieszających się grach, a także frustracji, nieraz pojawiającej się w trakcie grania na PC.

Dzięki najnowszej technice, oferującej moc obliczeniową nieprzeciętną w komputerach osobistych, obraz jest stanowczo ostry i szczegółowy, a granie jest czystą przyjemnością - równocześnie na telewizorze HD, charakterystycznym odbiorniku TV jak i monitorze kompterowym.

Usiądź wygodnie i ciesz się pełną płynnością najnowszych gier, proponujących wrażenia nieporównywalne z niczym, co widziałeś do tej pory. Główne parametry nowego modelu: nowy, udoskonalony design - prawie o 30% mniejszy od swego poprzednika układy wykonane w technologii 45 nm, upraszczające odprowadzanie ciepła (cichsza praca i mniejsze zużycie energii) zaimplementowany adapter WiFi w najszybszym aktualnie dostępnym standardzie N - 802.11n dotykowy przycisk wysuwania tacki z sygnałem dżwiękowym specjany port umożliwiający podłączenie Kinect'a bez dopełniającego zasilania zwiększona do 5 liczba portów USB 2.0 (2 z przodu pokrywy, 3 z tyłu) blokada Kensington Najważniejsze cechy: Najnowsza technologia, w połączeniu z znakomitymi grami oraz przygotowanymi z myślą o graczach usługami, proponują niezapomniane wrażenia.

nowoczesny, przyciągający oko design. Komfortowy interfejs, dzięki któremu Xbox 360 staje się domowym centrum multimedialnym, gwarantując dostęp do gier, muzyki, filmów, pobranych z sieci tworzyw w jednym miejscu.

Oglądaj filmy DVD ze skanowaniem nowoczesnym. Zgraj ulubioną muzykę na dysk konsoli i dziel się swoimi najnowszymi zdjęciami z przyjaciółmi. Xbox 360 może odtwarzać informacje z odtwarzacza mp3, aparatu cyfrowego, komputera Media Center czy dowolnego komputera PC bazującego na Windows XP Możliwość personalizacji interfejsu i przypasowania go do własnych wymagań System Xbox Live, zapewniający idealnej jakości zabawę multiplayer.

Rankingi, głosowy czat, a nade wszystko szybkie i proste wyszukiwanie przeciwników i sojuszników do rozgrywek w sieci. Darmowy dla każdego właściciela konsoli Xbox 360 dostęp Xbox Live Silver umożliwia stworzenie wizytówki gracza Gamertag, rozmawianie z przyjaciółmi za pomocą czatu głosowego i korzystanie z oferty wirtualnego targowiska Xbox Live Marketplace - wszystko to po wyjęciu konsoli z pudełka, bez dodatkowych kosztów Xbox Live Marketplace - wirtualne targowisko, na którym za minimalne pieniądze kupić można najrozmaitsze niewielkie dodatki do gier.

świeże samochody czy trasy do gier wyścigowych, uzupełniające wyzwania do produkcji RPG czy utwory do tytułów muzycznych pozwolą Ci dłużej radować się ulubionymi pozycjami niespotykana nigdzie indziej jakość gier - obraz jest stanowczo pokaźny i szczegółowy (rozdzielczości 720p, a także 1080i ), wyświetlany w formacie 16:9 (widescreen), z antyaliasingiem zapewniającym ostrą, filmową grafikę.

dodatkowe wrażenia daje wielokanałowy dźwięk w systemie surround. Wszystko to na telewizorze High Definition, typowym odbiorniku TV lub monitorze komputera Pudełko mieści: Konsola Xbox 360 jest wyposażona w port HDMI.

Natychmiast po rozpakowaniu proponuje na dodatek produktywny procesor z trzema rdzeniami, kinowy format obrazu 16:9, antialiasing wygładzający grafikę, dźwięk Full Surround i odtwarzanie dysków DVD z możliwością rozszerzenia rozdzielczości obrazu.

Dysk wewnętrzny 320Gb zezwalająca na zapisywanie stanów gier, ściąganie dodatków itp. Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox 360 (czarny): wykwintna czarna pokrywa tego wyjątkowo efektywnego kontrolera bezprzewodowego nadaje się wyglądem do konsoli.

Jego zasięg wynosi do 10 metrów, a dwie baterie R6 wystarczają na 30 godzin. Kinect to urządzenie asygnowane do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu własnego ciała (skacząc, biegnąc w miejscu, kopiąc, rzucając, łapiąc, etc).

zostało ono wyposażone w specjalny czujka, w skład którego wchodzi kamera, mikrofon i przestrzenny czujnik ruchu i procesor. Dzięki czemu realne jest odczytywanie ruchów gracza znajdującego się przed telewizorem i przenoszenie ich na ekran w czasie rzeczywistym.

Oprócz tego podczas rozgrywki można wydawać rozmaite komendy (w kilku dostępnych językach); w ten sposób następuje interakcja z postaciami widocznymi na ekranie. Z kontrolera można skorzystać już przy logowaniu się do Xboksa 360 oraz w trakcie oglądania jej zasobów - nic nie staje na przeszkodzie temu, by uruchomić grę korzystając z komendy głosu.

Dlatego też na zapotrzebowania Kinecta pozostała przygotowana odświeżona wersja dashboarda (interfejsu konsoli). Kinect Adventures to pakiet składający się z dwunastu mini - gier o charakterze zręcznościowym przeznaczony na konsolę Xbox 360 i wykorzystujący kontroler Kinect, zezwalający na sterowanie za pomocą własnego ciała.

Tytuł ten należy do segmentu casual i charakteryzuje się niskim poziomem trudności, a także przystępnymi zasadami rozgrywki. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza pozwala ona także na zabawę w trybie rywalizacji i kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Opisywana produkcja oddaje do dyspozycji m.in. Takie konkurencje, jak zbijak, gdzie musimy uderzać w kulki lecące w naszą stronę, jazda wagonem na torze przeszkód (omijamy je przez skakanie, kucanie, wychylanie się, itp.), a także spływ pontonem po rzece.

Za pomyślne ukończenie danego zadania otrzymujemy określoną liczbę punktów, na podstawie których wytworzony jest ranking graczy - możemy porównywać swoje wyniki z innymi użytkownikami.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Konsole